Kõik algab kodust

Hubane kodu saab alguse heast planeeringust ning,
mis oleks olulisem kui see, et Sa saad oma kodu
loomisel algusest lõpuni kaasa lüüa.

go down

Kõige alus on kvaliteetne töö

Muudame kliendid õnnelikuks ja seda oma ala spetsialistidega. Kõik materjalid, mis me kasutame on kvaliteetsed ning sertifitseeritud.

Võta ühendust

Leiame lahenduse

Võtmed kätte

Eramute ehitus

Marico Ehituse „võtmed kätte“ pakkumisega oleme Sinu jaoks olemas projekteerimisest kuni kasutusloa väljastamiseni.

Pakume ehitusteenust nii era- kui äriklientidele. Töid teostame peamiselt Harjumaal ning vajadusel ka üle Eesti.

Miks valida Marico Ehitus?

Oleme tegutsenud ehitusturul aastast 2011 ning ehitanud erinevaid hooneid. Võtame Sinu õlgadelt lisaks projekteerimisele ja ehitamisele ka juriidilised asjaajamised kuni lõpliku kasutusloa saamiseni. Meie sooviks on pakkuda Sulle madala energiatarbega lõpplahendust ning hubast kodu.

Ehitatud kodupind

49671

Ehitatud kodupind

Ehitatud kogupind

201681

Ehitatud kogupind

Lepinguid sõlmitud kogu väärtuses

10219094.15

Lepinguid sõlmitud kogu väärtuses

Ehitatud tööstuspind

152010

Ehitatud tööstuspind
Lähtume ISO 9001 kvalteedistandardist

Lähtume ISO 9001 kvalteedistandardist

Sinu uue kodu loomine:

Soov ehitada uus kodu

Maja ehitamine saab alguse unistusest ning sellele järgnevad juba teod. Pane kirja, mida sa täpselt oma tulevase kodu juures näha soovid ning ilma milleta Sa oma maja ette ei kujutaks.

Krunt

Kui ettekujutus majast on olemas, siis tuleb hakata valima krunti. Enne krundi väljavalimist tutvu vastava elamurajooni planeerimiseeskirjadega, teadmaks, millist maja krundile ehitada tohib.

Majatüüp

Krundi valimisega käib käsikäes majatüübi valimine. Nüüd on aeg, millal haarad kätte telefoni ja helistad meile. Tuleme Sulle appi ja pakume vastavalt krundile Sinu unistuste maja planeeringu.

Pakkumised

Nüüd on aeg vaadata, millise sisu ja valmidusastmega kodu Sa endale soetada soovid. See on hetk, kus tasub uurida oma finantse ning uurida, mis võimalused on, et unistus teoks teha. Selles etapis joonistame kavandi majast ning vaatame, kas kõik soovid saavad täidetud.

Tehing

Kui kõik eelnev on olnud edukas, siis on aeg sõlmida tehing ning alustada ehitusloa taotlemist. Sõltuvalt asukohast võtab selle taotlemine 1-6 kuud ning sellega kaasneb hulk paberitööd, millega aitavad Sind meie peaarhitekt ja vastutav meister. Paberitööd tehtud, ehitusluba käes, läheb ehitamiseks. Samal ajal planeeritakse maja struktuur ning kütte, vee ja ventilatsiooni lahendused.

Aeg kolida

Alates ehitusloast kuni kolimiseni läheb umbes 8-12 kuud. Meie spetsialistid on kogu selle perioodi Sinu jaoks olemas nii jõu kui ka nõuga. Anname endast kõik, et Sinu kodu võimalikult kiiresti valmis saada, aga peame alati silmas, et tulemus oleks kvaliteetne.

Oleme alati valmis küsimustele vastama, võta julgelt ühendust!

Sul on idee? Meie aitame seda teostada

Täida allolev vorm ning me võtame Sinuga ühendust. Aitame Sul luua avarat ning energiasäästlikku kodu projekteerimisest kuni kasutusloa väljastamiseni. Anname nõu betooni- ja üldehitustööde teostamiseks.
* Kirja saatmiseks täida palun kõik väljad.

Saada päring

Küsi meilt julgelt nõu või kirjuta oma ideest ning me aitame Sul selle teoks teha. Pakume kvaliteetset ehitusteenust ja oleme avatud koostööpakkumistele.
* Kirja saatmiseks täida palun kõik väljad.