Pädevus

Meil on kogemus igas mahus
betoonkonstruktsioonide
teostamisel.

go down

Pikaajaline kogemus

Kvaliteetse tulemuse saavutamiseks on betoonisegu puhul oluline õige materjal ja koostis. Oluline on ka betoonisegu valamine, järeltöötlemine ning -hooldus.

Võta ühendust

Leiame lahenduse

Võtmed kätte

Betooni- ja üldehitustööd

Kvaliteedi tagamiseks on ettevõttes juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem - omame ISO 9001 kvaliteedi sertifikaati. Ettevõttes töötavad pikaajalise kogemusega ehitusinsenerid.

Kvaliteetse betoonkonstruktsiooni ehitamise eelduseks on kõigi betooni paigaldusreeglite järgimine. Soovitame tellida betoneerimistööd kogemustega proffessionaalsetelt betoneeriatelt.

Teostame oma tööjõuga betoonitöid ning raudbetooni- ja metallkonstruktsioonide monteerimist.

Tänapäeval on betoon üha populaarsem ehitusmaterjal. Sellest valmivad parkimismajad, tootmishooned, kortermajad ning basseinid, tunnelid ja viaduktid. Seega võib öelda, et betoon on väga vastupidav materjal. Oluline on aga betooni valamine. Usaldades oma betoonitööd meie hoolde, võite kindlad olla selle aastatepikkuses püsimises ja suurepärases kvaliteedis.

Ehitatud kodupind

49671

Ehitatud kodupind

Ehitatud kogupind

201681

Ehitatud kogupind

Lepinguid sõlmitud kogu väärtuses

10219094.15

Lepinguid sõlmitud kogu väärtuses

Ehitatud tööstuspind

152010

Ehitatud tööstuspind
Lähtume ISO 9001 kvalteedistandardist

Lähtume ISO 9001 kvalteedistandardist

Kogu protsessi juures on betooni järelhooldus üks olulisemaid tegevusi, mis tagab pragudeta tugeva betoonkonstruktsiooni.

Järelhoolduse mõte on betooni tugevustekke tagamine ja betoonipinna liiga kiire kuivamise takistamine. Järelhooldusabinõud ning nende algusaeg ja kestus sõltuvad konstruktsioonist, selle suurusest ja vormist, kasutatud betoonist ja ümbritsevatest tingimustest. Seega põhineb sobivaima järelhooldusmeetodi valik kõikide tegurite tundmisel.

Betooni kahanemine on vastupidiselt levinud arvamusele pea sõltumatu järelhooldusaja pikkusest. Kui järelhooldus lõpetatakse, siis kahaneb betoon vee haihtumise tulemusel (kuivamiskahanemine). Siiski, mida kauem tehakse järelhooldust, seda paremad eeldused on vastu panna kahanemise põhjustatud pingetele. Järelhooldusega tagatakse eelkõige betooni tõmbetugevuse arenemine. Hästi järelhooldatud konstruktsioonil on paremad kivistunud betooni omadused, nagu näiteks kulumiskindlus ja tihedus.

Oleme alati valmis küsimustele vastama, võta julgelt ühendust! Samuti võid esitada päringu betoonitööde tellimiseks, selleks täida allolev vorm

Sul on idee? Meie aitame seda teostada

Täida allolev vorm ning me võtame Sinuga ühendust. Aitame Sul luua avarat ning energiasäästlikku kodu projekteerimisest kuni kasutusloa väljastamiseni. Anname nõu betooni- ja üldehitustööde teostamiseks.
* Kirja saatmiseks täida palun kõik väljad.

Saada päring

Küsi meilt julgelt nõu või kirjuta oma ideest ning me aitame Sul selle teoks teha. Pakume kvaliteetset ehitusteenust ja oleme avatud koostööpakkumistele.
* Kirja saatmiseks täida palun kõik väljad.